Polecane produkty

Baltic Hair - hurtownia z włosami naturalnymi

Firma Baltic Hair zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową oraz skupem włosów naturalnych. Obecnie w ofercie mamy włosy słowiańskie, dziewicze oraz ProHair Line w kitkach, w pasmach pod ringi, zgrzewy oraz, tape-on.

Posiadamy również cały asortyment do przedłużania i zagęszczania włosów, tj. zgrzewarki, ringi, taśmy, keratyny, cążki, szydełka, nici, igły…

Nasze uslugi

Przerabianie włosów

Korzystamy jedynie z produktów najwyższej jakości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obróbce włosów, ich przerabianiu. Zależy Nam na pełnej satysfakcji i zadowoleniu klientki.

Przedłużanie / zagęszczanie włosów

Twoje włosy są cienkie, słabe i masz wrażenie, że jest ich coraz mniej? Profesjonalnie przedłużamy / zagęszczamy włosy.

Keratynowe prostowanie włosów

Dzięki zabiegowi keratynowego prostowania uzupełniamy ubytki we włosach, a tym samym odwracamy zaistniałe już uszkodzenia. Twoje włosy ponownie będą zdrowe, silne i lśniące jak dawniej.

Skup włosów

Macie dość długich, niesfornych włosów? Chcielibyście mieć krótkie wygodne w noszeniu włosy? Jeżeli tak to trafiłyście we właściwe miejsce.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. WIĘCEJ INFORMACJI